Bojujte s problémy

klimakterium Klimakterium Klimakterium Klimakterium Klimakterium Klimakterium Klimakterium Klimakterium Klimakterium Klimakterium Klimakterium Klimakterium Klimakterium Klimakterium Klimakterium Klimakterium Klimakterium Klimakterium Klimakterium Klimakterium Klimakterium Klimakterium Klimakterium Klimakterium Klimakterium Klimakterium Klimakterium Klimakterium Klimakterium Klimakterium Klimakterium Klimakterium Klimakterium Klimakterium Klimakterium Klimakterium Klimakterium Klimakterium Klimakterium Klimakterium Klimakterium Klimakterium Klimakterium Klimakterium Klimakterium Klimakterium Klimakterium Klimakterium Klimakterium Klimakterium Klimakterium Klimakterium Klimakterium Klimakterium Klimakterium Klimakterium Klimakterium Klimakterium Klimakterium Klimakterium Klimakterium Klimakterium Klimakterium Klimakterium Klimakterium Klimakterium Klimakterium Klimakterium Klimakterium Klimakterium Klimakterium Klimakterium Klimakterium Klimakterium Klimakterium Klimakterium Klimakterium Klimakterium Klimakterium Klimakterium Klimakterium Klimakterium Klimakterium Klimakterium Klimakterium Klimakterium Klimakterium Klimakterium Klimakterium Klimakterium znamená pro ženy většinou konec pohlavního cyklu rozmnožování. Podobný proces probíhá i u mužské části, je ovšem v mnohem mírnější podobě.
Toto období je přirozeným obdobím každé ženy, nejedná se o žádnou nemoc, žena by pak neměla otěhotnět přirozeným způsobem. Klimakterium se dostavuje indivi;duálně u každé ženy, nejčastěji kolem padesáti let věku, s různými odchylkami. Klimakterium je doprovázeno řadou nepříjemností a zdravotních problémů, z nichž nejčastější jsou návaly horka, poruchy spánku, deprese či závratě. Je tady i zvýšená možnost vzniku osteoporózy a močové inkontinence.

Bojujte s problémy

K potlačení problémů, které přináší klimakterium se používají léčiva, která jsou schopna ženskému organizmu dodat chybějící hormony, které si už vlastní tělo neumí vytvořit.

Bojujte s problémy
3.5 (70%)2

Published by:  
Posted in Uncategorized
Tags: